KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA KLAS III

Home / Aktualności / KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA KLAS III

W dniu 31.05.2022r w naszej szkole odbył się konkurs tabliczki mnożenia, do którego przystąpili chętni uczniowie klas trzecich. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział 20 uczniów z klasy 3a i 3b.

Celem konkursu było :

Rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów. Kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie ze stresem. Propagowanie zabawowej formy nauczania tabliczki mnożenia.

Prowadzące przygotowały siedem zestawów zadań sprawdzających umiejętności opanowania tabliczki mnożenia. Stwierdza się iż uczniowie doskonale poradzili sobie z trudnymi zadaniami i potrafią w doskonałym stopniu zastosować tabliczkę mnożenia w praktyce.

Mistrzem tabliczki mnożenia został uczeń klasy 3a Jakub Bieniasz.

Na drugim miejscu uplasowali się uczniowie klasy 3b Oktawia Suwała i Dawid Gebus.

Trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy 3a Robert Bajgier i Antoni Machura.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Mariola Kuczer – Burnatowska

Elżbieta Malinowska