Konkursy poświęcone ks. Zdzisławowi Jastrzębiec Peszkowskiemu

Home / Aktualności / Konkursy poświęcone ks. Zdzisławowi Jastrzębiec Peszkowskiemu
Treść wiadomości
----

Tegoroczne obchody Dnia Patrona poprzedzone były licznymi działaniami przybliżającymi uczniom postać ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Nauczyciele historii i wychowawcy klas realizowali zajęcia poświęcone naszemu Patronowi, które umożliwiły uczniom pełniejsze i lepsze przygotowanie się do konkursów.

Pierwszym z nich był konkurs historyczno- plastyczny przeprowadzony przez p. I. Barszczewską – Menio i p. B. Bodnara                              pt.: „ Ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski – nasz Patron”. Wyróżnione w tym konkursie prace stały się piękną oprawą plastyczną do akademii poświęconej Patronowi naszej szkoły.

Drugim z nich był wpisujący się już od lat w tradycję naszej szkoły „ Konkurs wiedzy o Patronie szkoły dla klas 4”, który został przygotowany przez p. K. Toczek oraz  E. Wolańską i przeprowadzony w szkolnej bibliotece 6 października 2022r. przez panie :                  K. Toczek, J. Chrobak i E. Szewczyk.

Zwyciężyła w nim klasa 4 B, uzyskując wynik 17 punktów i pokonując klasę 4 A o pół punktu. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody w postaci słodkich upominków  i pamiątkowych dyplomów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w powyższych konkurach, a ich zwycięzcom gratulujemy.

Katarzyna Toczek i Edyta Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *