Laureaci Powiatowego Konkursu TG „ Sokół”

Home / Aktualności / Laureaci Powiatowego Konkursu TG „ Sokół”
Treść wiadomości
----

W środę 13. kwietnia 2022 r. w Oranżerii Domu Sokoła w Sanoku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród  laureatom  Powiatowego Konkursu „Hilary Koprowski – wirusolog”, który adresowany był do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych naszego powiatu i został przeprowadzony 8. kwietnia br.

Uczniowie naszej szkoły: Antonina Woźniczak, Krzysztof  Nabrzeżny oraz Zofia Niemczyk zajęli w nim kolejno I , II i III miejsce, otrzymując medale, dyplomy i nagrody w postaci bonów na książki lub sprzęt komputerowy.

Dziękuję za zaangażowanie, wkład pracy włożony w przygotowania do konkursu  i  serdecznie gratuluję.

 

Edyta Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *