Lekcje poza szkolną ławką

Home / Aktualności / Lekcje poza szkolną ławką
Treść wiadomości
----

Lekcje mogą się odbywać również poza szkolną ławką, toteż uczniowie klasy 6e 10 czerwca udali się do BWA, gdzie wzięli udział w zajęciach doskonalących umiejętność opisu dzieła malarskiego.

Po powitaniu przez p. Joannę Szostak- Rogoz- sanocką artystkę i malarkę obejrzeli wystawę zatytułowaną Światy równoległe. Fotografie i obrazy Anny i Daniela  Białowąsów zaciekawiły szóstoklasistów. Przyglądali się im z zainteresowaniem, fotografowali i wymieniali spostrzeżenia. Zastanawiali się nad tematyką, zastosowaną techniką i materiałami.

Później przyszedł czas na rozmowę z profesjonalistą, czyli próby interpretacji obejrzanych dzieł prowadzone pod kierunkiem pani Joanny. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią, ciekawym spojrzeniem na współczesną sztukę, otwartością i szczerością.

Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć był również czas na krótki spacer po sanockim deptaku.

Opiekę nad uczniami sprawowały p. M.Sądelska i K.Zajączkowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *