Lekcji języka polskiego w sanockim Biurze Wystaw Artystycznych

Home / Aktualności / Lekcji języka polskiego w sanockim Biurze Wystaw Artystycznych
Treść wiadomości
----

Uczniowie klasy 6d podobnie jak ich koledzy z klasy 6e uczestniczyli w lekcji języka polskiego odbywającej się w sanockim Biurze Wystaw Artystycznych. 15 czerwca pod opieką polonistki M.Sądelskiej i nauczycielki wspomagającej J. Slapak wyruszyli w kierunku galerii. Podróż uliczkami miasta przebiegała w sympatyczny sposób, choć niektórym dała się we znaki, bo jak wiadomo, aby dotrzeć do centrum, trzeba iść pod górkę. Trud wyprawy szybko został wynagrodzony, gdyż wychowankowie w większości byli oczarowani obrazami i fotografiami. Oni również spotkali się z malarką- J. Szostak- Rogoz i uczestniczyli w dyskusji na temat obejrzanych dzieł. Podczas spotkania mieli możliwość zadawać  pytania artystce oraz odpowiadać na nie, ale przede wszystkim pod fachowym okiem doskonalić umiejętność interpretacji dzieła malarskiego.

Na zakończenie usiedli na ławeczce Janusza Szubera i pozowali do wspólnego klasowego zdjęcia.
I tym razem wykonano wiele pamiątkowych fotografii, które pozostaną w prywatnych galeriach.
Te, które powstały z myślą o fotorelacji, można obejrzeć poniżej.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *