Listy do Lata

Home / Aktualności / Listy do Lata
Treść wiadomości
----

Uczniowie klasy 4c chętnie rozwijają swoje zdolności i umiejętności językowe podczas Koła Młodego Polonisty. Wykazują się bogatym zasobem słownictwa, wyobraźnią, a także talentem aktorskim. Elementy dramy, krzyżówki czy technika tekstów swobodnych Freinet’a należą do ulubionych metod pracy młodych polonistów.

Ostatnio zdecydowali, że wykonają nietypowe zajęcie. Otóż nie mogli się doczekać nadejścia cieplejszych dni, wobec tego napisali listy do Pani Lato. Wyobraźnia uczniów zdała się nie mieć granic. Próby przekonania tej pory roku były niesamowite i zdaje się, że nie może ona pozostać obojętna na apel czwartoklasistów.

Jednocześnie odbył się konkurs na najpiękniejszy i najciekawszy list. Zwyciężczynią została Gabriela Kędra.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *