Mały Supermatematyk

Home / Aktualności / Mały Supermatematyk

9 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły z klas I-III uczestniczyli w Siódmych Zawodach Matematycznych „Mały Supermatematyk”, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku. Zawody składały się z dwóch konkursów: indywidualnego i drużynowego.

W konkursie indywidualnym uczniowie w ciągu 45 minut rozwiązywali 6 zadań, dostosowanych do swojej kategorii wiekowej.

Za rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać maksymalnie 25 punktów. W kategorii klas II uczeń naszej szkoły Szymon Rogowski ( nauczyciel prowadzący Krystyna Stec-Lenart)  uzyskał 25 pkt i tym samym zajął I miejsce  i  tytuł MAŁEGO SUPERMATEMATYKA . W konkursie drużynowym uczniowie zajęli V miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mariola Nabywaniec