Międzynarodowy dzień kropki w świetlicy

Home / Aktualności / Międzynarodowy dzień kropki w świetlicy
Treść wiadomości
----

Dzisiaj piszemy o czymś, co wydarzyło się  w świetlicy szkolnej dzieci obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Na początek zajęć oglądaliśmy film o Vashti, który pozwolił zrozumieć, że każdy z nas ma jakiś talent i najważniejsza jest wiara w swoje możliwości. Odbyło się wielkie liczenie kropek ,wymienianie zwierząt z kropkami i przedmiotów, które mogą mieć kropki. Dzieci wzięły udział w grupowym układaniu obrazów z kropek a efektem pracy jest galeria kropkowych prac.

Ten dzień wywołał dużo radości i uśmiechów. W przyszłym roku też kropkujemy!
Zajęcia przygotowane został przez p. Kazimierę Tarnawską- Rogoz , p. Bożenę Skrzypską – Obławską i p. Agnieszkę Szczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *