Międzyświetlicowy konkurs recytatorski

Home / Aktualności / Międzyświetlicowy konkurs recytatorski
Treść wiadomości
----

W dniu 26 marca2019 roku troje uczennic naszej świetlicy uczestniczyło w Międzyświetlicowy konkursie recytatorskim „ Cztery Pory Roku” organizowany przez Świetlicę w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku. Uczestnicy z naszej świetlicy zaprezentowali wiersze, które bacznie ćwiczyli pod opieką nauczycieli świetlicy p. Kazimiery Tarnawskiej -Rogoz, p. Bożeny Skrzypskiej- Obławskiej, p.Magdaleny Wojtowicz, p. Agnieszki Szczepek.
Maja Karczyńska zajęła III miejsce, wyróżnienie dostała Natalia Kurdyła, w konkursie brała udział również Ida Salamak. Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali książki i dyplomy. Gratulujemy!!!!

Bożena Skrzypska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *