Mistrzynie w szkołach.

Home / Aktualności / Mistrzynie w szkołach.
Treść wiadomości
----

Szanowni Rodzice i Uczniowie.

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Mistrzynie w Szkołach”. „Mistrzynie w szkołach” to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, którego celem jest mobilizacja dziewcząt do zwiększenia aktywności ruchowej.

To specjalna lekcja wf-u, podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz – że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, szacunku do samego siebie i otoczenia. Zapraszamy dziewczęta z klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.
Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października.

regulamin

oswiadczenie

ankieta-informacyjna-covid

Dyrektor Marek Wojtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *