„MÓJ SANOK” – ZAJĘCIA TERENOWE KLASY 6F

Home / Aktualności / „MÓJ SANOK” – ZAJĘCIA TERENOWE KLASY 6F
Treść wiadomości
----

Z racji tego, iż pandemia uniemożliwiła nam wyjazdy na dłuższe wycieczki i poznawanie różnych, dalszych zakątków naszej ojczyzny, postanowiliśmy poznać dokładnej „ naszą małą ojczyznę” – Sanok.

Stąd też wybraliśmy się na zajęcia terenowe, podczas których przypomnieliśmy sobie historię wybranych miejsc i zabytków w Sanoku oraz odkryliśmy na nowo ich urok ( np. sanockiego parku, Domu Sokoła, zamku, itp.), jak również tajemnice ( np. ulicy Zamkowej).

Jako, że jesteśmy klasą sportową nie obyło się bez rozgrywek sportowych na ogródku jordanowskim przy ulicy Łaziennej, który też ma swoją ciekawą historię. Zwieńczeniem naszych zajęć był poczęstunek w pizzerii „ Soprano”.

Odkrywanie rodzinnego miasta, jego historii i tajemnic może być pasjonujące.

Za pomoc w organizacji  tych zajęć dziękujemy rodzicom.

Klasa 6f  wraz wychowawczynią Edytą Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *