Nasz Patron – ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski

Home / Aktualności / Nasz Patron – ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski
Treść wiadomości
----

Dnia 08.10.2020r mija trzynasta rocznica śmierci patrona naszej szkoły ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Świetlica szkolna  po raz kolejny postanowiła uczcić pamięć Wielkiego Polaka, jakim właśnie był ksiądz Peszkowski. Z tej okazji wychowawcy świetlicy przygotowali zajęcia dotyczące życia i twórczości prałata oraz zapoznali dzieci z historią szkoły. Uczniowie i wychowawcy wykonali dekoracje w salach świetlicowych i na szkolnym korytarzu. Na zakończenie dzieci narysowały portret ks. Zdzisława  oraz odśpiewano hymn szkoły.

Zespół wychowawców świetlicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *