Nasz Patron – ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski

Home / Aktualności / Nasz Patron – ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski
Treść wiadomości
----

Dnia 08.10.2020r mija trzynasta rocznica śmierci patrona naszej szkoły ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Świetlica szkolna  po raz kolejny postanowiła uczcić pamięć Wielkiego Polaka, jakim właśnie był ksiądz Peszkowski. Z tej okazji wychowawcy świetlicy przygotowali zajęcia dotyczące życia i twórczości prałata oraz zapoznali dzieci z historią szkoły. Uczniowie i wychowawcy wykonali dekoracje w salach świetlicowych i na szkolnym korytarzu. Na zakończenie dzieci narysowały portret ks. Zdzisława  oraz odśpiewano hymn szkoły.

Zespół wychowawców świetlicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *