NASZA SZKOŁA UCZY ZDALNIE

Home / Nauczanie Zdalne / NASZA SZKOŁA UCZY ZDALNIE

Pomimo trudnej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym, nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w formie zdalnego nauczania. Rodzice mają kontakt poprzez wprowadzony pilotażowo w naszej szkole dziennik elektroniczny. Bardzo proszę, tych Rodziców, którzy do tej pory nie nawiązali tego kontaktu o łączność mailową z wychowawcą, ewentualnie kontakt telefoniczny do szkoły, jeśli występuje jakiś problem z wysyłaniem maili, bądź dziennikiem.
Ponadto prosi się tych Rodziców klas szóstych, którzy do tej pory nie dostarczyli informacji o wyborze drugiego języka obcego, o pilny kontakt z wychowawcą klasy celem dostarczenia pisemnej decyzji co do wyboru języka, oczywiście również drogą mailową, najlepiej przez dziennik elektroniczny.
We wszystkich klasach dziennik działa, tak więc proszę o kontaktowanie się tą drogą z nauczycielami i wychowawcami.
Z poważaniem Dyrektor Szkoły mgr Beata Wójtowicz