Nasza szkoła w #CodeWeek

Home / Aktualności / Nasza szkoła w #CodeWeek
Treść wiadomości
----

Miło mi poinformować, że nasza szkoła uczestniczy w Międzynarodowym projekcie programistycznym #CodeWeek2019, który związany jest z tygodniem kodowania. Naszym zgłoszonym do programu wydarzeniem programistycznym są zajęcia z robotyki i programowania w języku Python. Profil naszej szkoły dostępny jest pod tym linkiem. Zachęcam do lajkowania!

Naszą szkołę można również odnaleźć na mapie. Code Week to inicjatywa, w ramach której państwa Europy „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja co roku organizowana jest na terenie całego naszego kontynentu i dedykowana wszystkim, którzy w jakiś sposób zajmują się z programowaniem. W tym roku wydarzenie przewidziano na dni: 5 – 20 października.

A. Zapała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *