Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4

Home / Aktualności / Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4
Treść wiadomości
----

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4

zapraszają uczniów klas 4, wychowawców i rodziców do udziału w sportowej imprezie środowiskowej, która odbędzie się w dniu 26  września  2020r.  (sobota,  godz. – 10.00 )
na szkolnym „Orliku”.

 

Cykliczne „Jesienne zawody sportowe” organizowane są w ramach współpracy szkoły z Osiedlowym Domem Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy 10-osobowe reprezentacje klas
( 5 dziewczynek i 5 chłopców) i rodziców. Drużyny rywalizować będą  w konkurencjach bieżnych, rzutnych, skocznościowych  oraz wymagających zwinności. Wszyscy uczestnicy sportowych zmagań otrzymają upominki, a klasy – pamiątkowe dyplomy.

Szczegóły dotyczące imprezy zostaną podane na plakatach informacyjnych. W razie złych warunków atmosferycznych ( wariant B) „Jesienne zawody sportowe” odbędą się w sali gimnastycznej (wejście do szkoły – od strony „Orlika”). Wszystkich startujących prosimy o przyniesienie strojów sportowych oraz  obuwia zmiennego ze sobą! Nie będzie dostępu do szkolnych szatni! Czynny będzie jedynie segment D!).

W wariancie B, aby zmniejszyć liczbę uczestników imprezy i zapewnić większy dystans społeczny w pomieszczeniu zamkniętym (sala gimnastyczna), w imprezie uczestniczyć będą tylko uczniowie. Rodziców prosimy o odprowadzenie dzieci pod szkołę i odebranie ich po zakończeniu rozgrywek.

Zapraszamy!

Nauczyciele wychowania fizycznego SP 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *