Nic dwa razy się nie zdarza

Home / Aktualności / Nic dwa razy się nie zdarza
Treść wiadomości
----

21 czerwca uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Tego dnia w murach szkoły spotkali się uczniowie, pedagodzy oraz rodzice, by świętować zakończenie ważnego etapu życia swych wychowanków, dzieci i podopiecznych.  Powitanie gości, odśpiewanie hymnu państwowego i hymnu szkoły, przemówienie Dyrektora M. Wojtowicza, podziękowanie w imieniu Rady Rodziców przez p. A. Michoń- Hus, ślubowanie absolwentów, przekazanie sztandaru- należało do istotnych punktów ceremoniału bogatego w  specyficzną oprawę. Pięknym i wzruszającym punktem było wręczenie tytułu Prymusa Szkoły uczennicy kl. 8a Magdalenie Pawlikowskiej, a także wyróżnień, dyplomów i nagród książkowych uczniom, a ich rodzicom listów gratulacyjnych. W tym roku szkolnym niemal jedna trzecia absolwentów zasłużyła na szczególne podziękowania. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której wystąpili przedstawiciele wszystkich zespołów uczniowskich. Piosenki, wiersze i zabawne skecze wypełniały montaż słowno- muzyczny.  Był również czas na życzenia oraz  chwilę refleksji. Następnie absolwenci podziękowali Dyrekcji Szkoły i wszystkim pedagogom.
Na zakończenie odbyła się dyskoteka, podczas której uczniowie wspaniale się bawili.
Część artystyczną przygotowali: p. R. Adamska, p. M. Sądelska oraz p. M. Dziok. Natomiast dyskotekę zorganizował p. B. Bodnar.
Podziękowania należą się również paniom K. Bukowskiej, A. Mleczko i I. Barszczewskiej- Menio, które czuwały nad dekoracją, walorami estetycznymi  i ogromem prac organizacyjno- technicznych.  Z kolei p. K. Marciniak poprowadził spotkanie i pomógł przygotować się nowej delegacji sztandaru szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *