Ochotniczy Hufiec Pracy

Home / Aktualności / Ochotniczy Hufiec Pracy

Dnia 08.06.2021r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Ochotniczego Hufca Pracy w Sanoku panem Witoldem Kozą dla zainteresowanych uczniów klas ósmych.

Pan Witold opowiedział o działalności placówki, jak również proponowanych formach rozwoju zawodowego dla młodzieży w wieku 15-18 lat przez OHP w Sanoku.

W trakcie spotkania przedstawił charakterystykę praktyk zawodowych w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku (szkoła branżowa I stopnia) oraz ich realizację przy pomocy pracowników Ochotniczego Hufca Pracy. Nadmienił także o strukturze realizacji praktyk zawodowych w Technikum.

Serdecznie dziękujemy Komendantowi Hufca Pracy w Sanoku panu Tomaszowi Nazarowi oraz wychowawcy panu Witoldowi Kozie za wyjście z inicjatywą spotkania przedstawiającego ofertę rekrutacyjną OHP .

Szkolny koordynator doradztwa zawodowego

Kinga Kołodziejczyk