Od 1 czerwca uczniowie mogą brać udział w dobrowolnych konsultacjach na terenie szkoły

Home / Aktualności / Od 1 czerwca uczniowie mogą brać udział w dobrowolnych konsultacjach na terenie szkoły
Treść wiadomości
----

Informujemy, że od dnia 1 czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły mogą brać udział w dobrowolnych konsultacjach z poszczególnych przedmiotów na terenie szkoły.

Warunkiem uczestnictwa w nich jest przestrzeganie procedur bezpieczeństwa oraz pisemna zgoda rodziców (do pobrania poniżej). Szczegółowe informacje dotyczące w/w konsultacji zostaną przedstawione zainteresowanym uczniom i rodzicom przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów uczących w danej klasie. Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej, po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem uczącym.

Prosimy również o zapoznanie się z wytycznymi GIS, MEN oraz MZ dotyczącymi konsultacji ( link poniżej).

[Oświadczenia – *.pdf]

Wicedyrektor Marek Wojtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *