Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Home / Aktualności / Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Treść wiadomości
----

W dniu 20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
W naszym oddziale przedszkolnym odbyło się on w dniu 18 września. Wychowawczyni przygotowała w związku z tym kilka zabaw i niespodzianek. Dzieci musiały wykazać się umiejętnością śpiewania poznane piosenki, wyklaskiwaniem rytmów, rozpoznawanie kształtów ukrytych przedmiotów  z sali przedszkolnej, powtórzeniem krótkiej rymowanki oraz zwinnością i refleksem w zadaniach ruchowych.
Przedszkolaki w zupełnej ciszy wykonały też wspólny rysunek i nadały mu tytuł.
Na zakończenie dnia otrzymały pamiątkowe medale wykonane wspólnie z wychowawczynią oraz słodki upominek. Wspólne świętowanie i zabawa pozwoliły  dzieciom na lepsze poznanie się i integrację grupy, oraz dostarczyły wiele uśmiechu i dumy z bycia Przedszkolakiem.

BEATA SKORUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *