Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ Zabawy Podwórkowe”

Home / Aktualności / Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ Zabawy Podwórkowe”
Treść wiadomości
----

Szkolna zerówka  bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „ Zabawy Podwórkowe” , którego celem jest zapoznanie dzieci z zabawami podwórkowymi sprzed kilkunastu-kilkudziesięciu lat, w oparciu o sporządzoną listę tych zabaw ( w ciągu jednego miesiąca, nauczyciel zapoznaje dzieci z wybraną zabawą, a zmagania przedszkolaków publikuje na zamkniętej grupie FACEBOOK). Projekt będzie realizowany od października2022 do czerwca 2023.

Wspólnie wrócimy do zabaw takich jak „KLASY”, „GUMA”, „DWA OGNIE” i przede wszystkim będziemy się świetnie bawić!!!

Bożena Obławska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *