Omnibus Matematyczny 2019

Home / Aktualności / Omnibus Matematyczny 2019

Dnia 30 maja 2019r. w Urzędzie Miasta w Ustrzykach Dolnych odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji konkursu „OMNIBUS MATEMATYCZNY”. Przebiegał on
w dwóch etapach. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu trzech zestawów zadań opracowywanych przez uczniów w domu. Po tej części, ci uczniowie, którzy uzyskali najwyższe noty, przystąpili do etapu finałowego, który miał miejsce w Zespole Szkół nr 2 w Ustrzykach Dolnych. Od lat konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Do tegorocznej edycji przystąpiło blisko 1 300 uczestników reprezentujących 30 placówek oświatowych.
Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostało trzech uczniów naszej szkoły.

Uczeń kl. 2b – SZYMON ROGOWSKI, zajął IV miejsce w swojej kategorii wiekowej, MICHAŁ SŁAPIŃSKI ( 8a ) – wyróżnienie, STANISŁAW RAJTAR ( 8c ) – III miejsce.

Nagrody i dyplomy najlepszym matematykom wręczył burmistrz Ustrzyk Dolnych – Pan Bartosz Romowicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!