Home / Aktualności / Organizacja i procedury zajęć opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice, od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych na terenie szkoły.

Zapraszam do zapoznania się z ich organizacją oraz procedurami. Rodzice dziecka korzystającego z w/w formy zajęć zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia przedstawionego w załączeniu. Proszę wypełnić oświadczenie i przesłać scan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły sp4sanok@interia.pl do czwartku – 21 maja 2020r. Oryginał oświadczenia należy przynieść ze sobą w dniu 25 maja 2020r, przyprowadzając dziecko do szkoły.

Gdyby zdecydowali się Państwo zapisać dziecko na zajęcia po 25 maja proszę o informacje z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem.

Jednocześnie informuję, że pozostali uczniowie objęci są w dalszym ciągu nauką zdalną.

Proszę zapoznać się również z wytycznymi GIS, MZ i MEN, poniżej link:

[Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 – *.pdf]

[Oświadczenie rodziców o stanie zdrowia dziecka DO POBRANIA – *.pdf]