ORGANIZACJA ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH

Home / Aktualności / ORGANIZACJA ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS zajęcia rewalidacyjne mogą odbywać się w budynkach placówek oświatowych.

Od 25.05.2020 r. będzie taka możliwość również w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa.

Warunkiem uczestnictwa ucznia w zajęciach rewalidacyjnych jest poinformowanie dyrektora celem ustalenia harmonogramu zajęć.

Ponadto uczeń lub rodzic/opiekun prawny dostarcza wypełnione i podpisane oświadczenie następnie przekazuje nauczycielowi prowadzącemu rewalidacje. Bez oświadczenia uczeń nie będzie mógł wejść na teren szkoły. Oświadczenie do pobrania znajduje się poniżej.

W przypadku gdy, uczeń klasy 1-3 po zajęciach samodzielnie wraca do domu, rodzic/opiekun prawny winien jest dostarczyć również odpowiednią zgodę.

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o dokładne zapoznanie się z Procedurami bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 na terenie naszej placówki oraz z Rekomendacjami GIS dotyczącymi zajęć rewalidacyjnych – link poniżej.

Poniżej umieszczamy linki

Procedury organizacji zajęć rewalidacyjnych