„Pan Kleks” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia

Home / Aktualności / „Pan Kleks” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia
Treść wiadomości
----

19 maja 2022r. klasy trzecie, czwarte i piąte naszej szkoły wraz z wychowawcami udały się do Sanockiego Domu Kultury na prawdziwą ucztę teatralną. Uczniowie mieli okazję podziwiać aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia w spektaklu opartym o książkę Jana Brzechwy pt. „Akademia pana Kleksa”.

Wysokiej klasy widowisko przykuło uwagę naszych uczniów. W magiczny klimat zabrała ich dobrze przemyślana scenografia, efekty świetlne, dynamiczna gra aktorów oraz niecodzienne kostiumy.

Wszyscy wrócili do szkoły bardzo zadowoleni. Najbliższe lekcje języka polskiego z pewnością będą doskonałą okazją do omówienia spektakli i podkreślenia roli teatru – jako jednej z form rozrywki współczesnego świata.

Justyna Chrobak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *