Pani Jesień…

Home / Aktualności / Pani Jesień…
Treść wiadomości
----

Pani Jesień…

Idzie lasem Pani Jesień,
jarzębinę w koszu niesie.
Daj korali nam troszeczkę,
nawleczemy na niteczkę.

23 września na zajęciach świetlicowych  dzieci przywitały jedną z najpiękniejszych pór roku. Tego dnia przyszła Pani Jesień, która zaprosiła nas do wspólnej zabawy z darami jesieni.  Później uczniowie wykonali  dekorację sali oraz szklonego korytarza. Podczas zajęć dzieci rozwijały swoje zdolności plastyczno-manualne, utrwalały widomości dotyczące zmian zachodzących w przyrodzie jesienią. Nie zabrakło również tańców. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale przepiękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby.

Udział w zajęciach wzięły dzieci z grupy świetlicowej nr II ( kl.1b i dziewczynki z kl.2a) wraz z wychowawcą

panią Agnieszką Szczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *