Pasowanie na Świetliczaka w Świetlicy Szkolnej

Home / Aktualności / Pasowanie na Świetliczaka w Świetlicy Szkolnej
Treść wiadomości
----

W dniu 17 listopada w Świetlicy Szkolnej, jak co roku odbyło się Pasowanie na Świetliczaka, czyli oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do świetlicowej gromady. Podczas wesołej uroczystości uczniowie klas pierwszych przeszli test gotowości świetlicowej. Rozwiązywali zagadki, gimnastykowali języki wypowiadając trudne słowa, wykazali się także znajomością regulaminu świetlicy i ogólną wiedzą na temat naszej szkoły. Uroczystość uświetniło także piękne recytowanie wierszy i śpiewanie piosenek. Na koniec pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, którego rotę przeczytała Pani Kierownik Świetlicy Ewa Magda. Nie mogło się oczywiście obyć bez upominków i słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy za obecność na uroczystości Panu Dyrektorowi Markowi Wojtowiczowi i Pani Kierownik Ewie Magdzie, a nowym Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce i wspaniałej zabawy w Świetlicy Szkolnej.

Ewelina Pielech

Jolanta Kozłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *