Pasowanie na Świetliczaka

Home / Aktualności / Pasowanie na Świetliczaka
Treść wiadomości
----

Dnia 13.11.2018 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość PASOWANIA NA ŚWIETLICZAKA uczniów klas pierwszych naszej szkoły, uczęszczających na zajęcia do świetlicy. Najmłodsze świetliczaki zostały poddane kilku próbom, aby następnie złożyć ślubowanie. Były to próby: smaku, sprawności, mowy i wiedzy. Oczywiście poprawnie wykonane zadania nagradzane były gorącymi brawami. Wszystkie dzieci doskonale przeszły test gotowości świetlicowej.

Podczas tej uroczystości pierwszoklasiści brali również udział w zabawach, zgadywankach, z których rozwiązywaniem nie mieli żadnych problemów. Uroczystość odbywała się atmosferze dobrej zabawy i wspólnych śpiewów. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na miano Świetliczaka Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Na zakończenie pierwszaki w obecności Pani Kierownik Świetlicy złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę każdy uczeń otrzymał upominek. Uroczystość zorganizowały i poprowadziły wychowawczynie świetlic klas pierwszych : p. Magdalena Wojtowicz, p. Kazimiera Tarnawska – Rogoz i p. Agnieszka Szczepek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *