Pasowanie na Ucznia

Home / Aktualności / Pasowanie na Ucznia
Treść wiadomości
----

13 października w naszej szkole miała miejsce niezwykła uroczystość Pasowania na na Ucznia! Wzorem tradycji rycerskich pierwszoklasiści z klas 1 a i 1 b zostali pasowani przez Pana dyrektora Marka Wojtowicza na uczniów naszej szkoły. Wcześniej złożyli ślubowanie, podczas którego obiecali być dobrymi uczniami, ludźmi i Polakami. Po przyjęciu dzieci w poczet uczniów, pierwszoklasiści zaprezentowali krótka cześć artystyczna złożona z wierszy i piosenek. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek zakładki do książek. Życzymy nowym uczniom SP nr4 i Ich rodzicom samych sukcesów!

Mariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *