Pasowanie na ucznia

Home / Aktualności / Pasowanie na ucznia
Treść wiadomości
----

10 października 2019 odbyło się uroczyste przyjęcie klas pierwszych do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Dzieci złożyły ślubowanie na sztandar w obecności Dyrektor szkoły Pani Beaty Wójtowicz, Z-cy Dyrektora Pana Marka Wojtowicza, nauczycieli wychowawców, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, przedstawiciela Rady Rodziców oraz członków rodzin przybyłych na uroczystość.

Pasowania dokonała Pani Dyrektor wraz z Panem Dyrektorem według szkolnego rytuału, za pomocą dużego i wielobarwnego ołówka. W części oficjalnej uczniowie wzorowo odśpiewali oba hymny Polski i szkoły. Na zakończenie dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki przygotowane specjalnie na tę ważną szkolną uroczystość. Każdy pierwszak otrzymał w prezencie piękną zakładkę do książki. Upominki wykonał Samorząd Uczniowski pod opieką nauczycieli Krystyny Bukowskiej i  Kamili Zajączkowskiej. Uroczystość przygotowali nauczyciele Małgorzata Florek i Agata Nastała oraz Marcin Zapał i Marek Dziok.

Małgorzata Florek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *