Piernikowe zajęcia w klasie 1a

Home / Aktualności / Piernikowe zajęcia w klasie 1a
Treść wiadomości
----

W czwartek 20 grudnia odbyło się przedświąteczne dekorowanie pierników przez uczniów klasy 1a. Pierniki zostały upieczone przez Panią Sabinę Przyboś i Panią Sylwię Wolwowicz. Dzieci rozpoczęły dekorowanie ciastek przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych i dołożyły wszelkich starań, by ich pierniki prezentowały się jak najpiękniej. Pracowali z zapałem i wytrwałością, a także z otwartymi sercami, gdyż chętnie dzielili się ozdobami z dziećmi, którym (z różnych przyczyn) ich zabrakło.

Drodzy Rodzice, ogromnie dziękuję za Wasze zaangażowanie, dzięki temu Wasze dzieci mogły wspaniale bawić się w małych cukierników. Udekorowali ponad 150 pierników, a efekty ich pracy możecie Państwo podziwiać na zdjęciach. Z pewnością część z nich zobaczycie Państwo w swoich domach, lecz muszę zdradzić, że wyglądały tak apetycznie, iż część z nich trafiła prosto do brzuchów dzieci.

Monika Grządziel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *