Piłka siatkowa dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Zawody powiatowe

Home / Aktualności / Piłka siatkowa dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej Zawody powiatowe

W dniu 29 marca 2022r.w naszej szkole rozegrano pierwsze w tym roku zawody
w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach na szczeblu powiatu uczestniczyły drużyny trzech szkół podstawowych: SP1, SP2 i SP4. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Nasza szkołę reprezentowały:

Milena Jalińska (8c) (kapitan)
Natalia Łożańska (8c)
Wiktoria Zegarska (8b)
Nikola Drozd (8e)
Żaneta Drozd (8e)
Martyna Chrząszcz (6e)
Maria Gulbinowicz (8d)
Amelia Tarkowska (6e)

W klasyfikacji końcowej nasza szkoła zajęła II miejsce, ustępując jedynie Szkole Podstawowej Nr 1 w Sanoku, która uzyskała awans do zawodów rejonowych.

Wyniki spotkań:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sanoku – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku:                        0:2

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sanoku:                        2:0

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku – Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku:                        2:0

Sędzia główny: Ryszard Długosz

Obsługa zawodów (protokoły, punktacja): Sara Kęska, Natalia Rudnicka (uczennice klasy 8c)

Organizator zawodów i opiekun drużyny SP4 – Aleksandra Czech