PODRÓŻOWAĆ TO ŻYĆ

Home / Aktualności / PODRÓŻOWAĆ TO ŻYĆ
Treść wiadomości
----

Większość z nas kocha podróże. Są osoby, które nie potrafią bez nich żyć. Właściwie dlaczego tak jest? Znane jest chyba wszystkim powiedzenie: „podróże kształcą”. Podróże są bogatym źródłem wiedzy, ale również dostarczają nam wielu niezapomnianych przeżyć i widoków. Posłuchajmy innych co mają do powiedzenia na ten temat:

Oderwijmy się na chwilę od codziennych zajęć i narysujmy swoje wymarzone miejsce na wakacje. Podziel się swoim pomysłem i pokaż go swojej rodzinie.

Oczywiście kiedy, wyruszamy w podróż, aby się gdzieś dostać potrzebujemy środków transportu. Mamy ich wiele, sami popatrzcie:

 

Nieodłącznym elementem podróżowania jest nasze bezpieczeństwo, aby je zachować, posłuchajcie jak się właściwie zachować w różnych sytuacjach:

Każdy kraj rządzi się swoimi prawami, tradycjami, zasadami i szczególnymi zwyczajami, które mogą wydawać się dziwne innym kulturom. Jeżeli wybieramy się na wycieczkę, lepiej poznać zasady etykiety i tradycje obowiązujące w kraju, który odwiedzamy. Jest tego całe mnóstwo, bo jak mówi powiedzenie: „Co kraj, to obyczaj”. Poznajmy kilka ciekawostek:

 

Zespół Wychowawców Świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *