Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafetowym dziewcząt

Home / Aktualności / Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafetowym dziewcząt
Treść wiadomości
----

W dniu 19.03.2019r., na obiektach Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku, odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafetowym i indywidualnym dziewcząt i chłopców. W półfinale startowało 10 zespołów dziewcząt z kilku powiatów. Spośród sanockich szkół startowały: SP1, SP2, SP3, SP4 oraz SP Lesko, SP2 Zagórz, dwie szkoły z Ustrzyk Dolnych – SP1 i SP2 – NSS, SP1 Brzozów i SP Humniska. Rywalizacja między szkołami przebiegała w formie sztafet 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i 6 x 25 m stylem dowolnym chłopców. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Mika 6a, Marta Bukład 6a, Anastazja Kędra 6b, Natalia Warchałowska 6b, Wiktoria Zabłotna 5b, Oliwia Ostach 6b, Magdalena Pawlikowska 5a.
W klasyfikacji końcowej: dziewczęta zajęły VII miejsce z czasem 2:14,89 sek.
Do rywalizacji indywidualnej, z naszej szkoły przystąpiła uczennica klasy 5a Magdalena Pawlikowska, która spróbowała swoich sił na dystansie 50 m stylem dowolnym.

Opiekun drużyny: Aleksandra Czech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *