Powitanie Wiosny w świetlicy

Home / Aktualności / Powitanie Wiosny w świetlicy
Treść wiadomości
----

Dnia 7 maja dzieci z klasy Ib uczęszczające do świetlicy szkolnej uroczyście powitały wiosnę. Uroczystość odbyła się z opóźnieniem ze względu na pandemię,ale i wiosna zawitała do nas w tym roku później niż zwykle. Świetliczaki udały się na poszukiwanie wiosny „za górami, za lasami za morzami…” a pomagali im „reporterzy”z telewizji Szkoły Podstawowej nr 4. Dzieci pięknie recytowały wiersze,a występ urozmaiciły piosenki Marka Grechuty i Majki Jeżowskiej. Żeby tradycji stało się zadość, dzieci „utopiły” także Marzannę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  z uroczystości.

Zespół Wychowawców Świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *