Powitanie wiosny w świetlicy…

Home / Aktualności / Powitanie wiosny w świetlicy…
Treść wiadomości
----

Uczniowie naszej świetlicy w szczególny sposób przygotowywali się do powitania wiosny.

W czasie zajęć  wzbogacali wiedzę na temat zwiastunów wiosny, obserwowali zmieniającą się pogodę, szukali oznak zbliżającej się wiosny w przyrodzie. Wzięli udział w konkursie recytatorskim „Wiosenne wierszowanie”.  Dzieci wykonały kolorowe prace plastyczne oraz  przyozdobili sale świetlicowe. Świetliczaki  poznały, również ludowy zwyczaj żegnania zimy i witania wiosny.

Dziewczynki przebrane za wiosnę przeszły barwnym korowodem przez szkołę. Kolorowe  stroje i opaski oraz wiosenne piosenki i wiersze z pewnością skłonią wiosnę do przybycia…

Wiosenko witamy!

 

Zespół wychowawców świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *