Projekt Profilaktyczny NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA

Home / Aktualności / Projekt Profilaktyczny NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA
Treść wiadomości
----
Dnia 13-go maja 2019r. odwiedził nas zespół RYMcerze wraz ze swoim profilaktycznym  projektem ” Nie zmarnuj swojego życia”. Występujący: p. Łukasz Bęś i p. Jonatan Blank w sposób autorski przedstawili ważne treści dotyczące uzależnień XXI w. (alkohol, narkotyki, dopalacze, papierosy, e-papierosy) oraz ich skutków, a także ukazali refleksję nad sensem życia i odpowiedzialnych wyborów, również utwierdzili młodzież w przekonaniu co do uniwersalnych, często zapominanych wartość takich jak: miłość, szacunek, moralność.
Nasi uczniowie klas VI i VII bardzo aktywnie uczestniczyli w programie, żywo reagowali i fantastycznie bawili się w rytmie hip-hopu. Młodzież, nauczyciele, pedagodzy wysoko ocenili wartość profilaktyczną programu, bezpośrednią, wiarygodną formę przekazu oraz niezwykłą otwartość prowadzących Bęsia i Yonasa. Tylko autentyczność, wiarygodność, bezpośredniość, szczerość może skutecznie dotrzeć do młodego człowieka…
Jolanta Roś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *