Przedstawienie proekologiczne „Wiosna w lesie”- zajęcia otwarte w świetlicy

Home / Aktualności / Przedstawienie proekologiczne „Wiosna w lesie”- zajęcia otwarte w świetlicy
Treść wiadomości
----

W dniu 10.06. 2019r w świetlicy szkolnej uczniowie klasy II b, przedstawili swoim kolegą i koleżanką a także rodzicom inscenizację proekologiczną „Wiosna w lesie”. Młodzi aktorzy przebrani za Wiosnę, pszczółkę zające, motyle, wiewiórkę, drzewa, ptaki a także dzieci, poprzez zastosowane formy artystyczne tekst przedstawienia, wiersze i piosenki chcieli uświadomić wszystkich uczniów jaką ważną rolę spełnia,każdy z nich w swoim środowisku, propagowali ochronę przyrod. Kształtowali świadomość recyklingu w ochronie przyrody i dlaczego segregujemy odpady.

Do inscenizacji wykorzystano rekwizyty oraz stroje przygotowane przez rodziców uczniów.

Spektakl przygotowany został po opieką p. Bożeny Skrzypskiej – Obławskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *