Przedszkolaki witają jesień

Home / Aktualności / Przedszkolaki witają jesień
Treść wiadomości
----

23 września obchodziliśmy Dzień Spadającego Liścia i początek jesieni. W naszej grupie świętowaliśmy urodziny tej kolorowej pory roku. Dzieci poznały oznaki jesieni, obejrzały film edukacyjny, uczyły się jesiennych rymowanek i jesiennej piosenki. Zbierały liście i szyszki, rozpoznawały i nazywały drzewa w najbliższej okolicy. Wspólnie z wychowawcą wykonały ścieżkę sensoryczną, oraz pracę plastyczną. Dokonywały pomiarów pni drzew za pomocą wspólnie wykonanej miarki. Przeliczały i klasyfikowały liście według podanej cechy. Wspólna zabawa sprawiła, że zajęcia były dla dzieci atrakcyjne i sprawiły im wiele radości.

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *