Przegląd gazetek o tematyce patriotycznej

Home / Aktualności / Przegląd gazetek o tematyce patriotycznej
Treść wiadomości
----

Jednym z elementów uświetniających i upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole było wykonanie przez poszczególne zespoły klasowe oddziałów 4-8 dekoracji oraz gazetek w klasopracowniach.

Prawie wszystkie klasy wykonały gazetki, a klasopracownie zostały pięknie udekorowane. Pod koniec listopada komisja ( w składzie p. Renata Adamska i p. Edyta Szewczyk) dokonała przeglądu gazetek, zwracając szczególną uwagę na walory artystyczne, estetykę wykonania, zgodność z tematem, występowanie symboli narodowych i treści historycznych. Gazetki i dekoracje w klasach wykonane były z ogromną pomysłowością i dużym wkładem pracy wykonawców.

Na uznanie i uwagę zasłużyły dekoracje w humanistycznym segmencie C. Szczególne wyróżnienie należy się klasopracowniom : C106, C7, C2, C101, C102 oraz C107, w których to dekoracje zawierały bogatą, wieloelementową symbolikę, ciekawe rozwiązania artystyczne i rozbudowane treści historyczne.

Wszystkim, którzy wykonali dekoracje do sal i gazetki ścienne serdecznie dziękujemy za wkład włożony w pracę i patriotycznego ducha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *