Quiz krzyżówkowo-zagadkowy

Home / Aktualności / Quiz krzyżówkowo-zagadkowy
Treść wiadomości
----
W dniu 29.03.2019r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku odbył się konkurs pt. ,,Quiz krzyżówkowo-zagadkowy” dla uczniów klas III edukacji wczesnoszkolnej, przeprowadzony przez nauczycielki Mariolę Kuczer-Burnatowską i Mariolę Nabywaniec. Uczniowie „łamali głowy” rozwiązując różne zagadki, krzyżówki i łamigłówki.
Udział w konkursie sprawił uczniom wiele satysfakcji, mobilizował do wysiłku myślowego, sprzyjał zdrowej rywalizacji, dał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i logicznego myślenia, a także stał się doskonałą zabawa dającą wiele radości.
1 miejsce –  Michał Suchora        kl. III a     –    50 pkt. / 58pkt.
2 miejsce –  Krzysztof Skalko       kl. III b    –    48 pkt. / 58pkt.
3 miejsce –  Ksawery Pajestka      kl. III a    –    42 pkt. / 58pkt.
Wyróżnienie:
Lena Statkiewicz        kl. III a  40p
Ksawery Sieniawski   kl. III b 38p
Jagoda Langenfeld      kl. III b 37,5p
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego „Łamania głowy”.
Mariola Kuczer-BurnatowskaMariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *