Rewia na lodzie

Home / Aktualności / Rewia na lodzie
Treść wiadomości
----

Dnia 25 marca 2019r. uczniowie klasy IIb i IId wraz z opiekunami: K.Stec-Lenart, A. Ogrodnik i K. Genderą wybrali się do hali widowiskowo – sportowej „ARENA SANOK” na spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza”. Wszyscy z zachwytem obejrzeli lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski. Podczas pokazu można było podziwiać znakomitą oprawę muzyczną i choreografię pełną popisów indywidualnych zawierającą trudne elementy jazdy na lodzie. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Wszyscy byli zachwyceni spektaklem. Wydarzenie to z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Krystyna Stec-Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *