Rusza akcja GÓRA GROSZA

Home / Aktualności / Rusza akcja GÓRA GROSZA

Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet – Góra Grosza.W tym roku, także nasza szkoła przyłącza się do tej akcji. Szkolne Koło Wolontariatu, zwraca się z prośbą o wsparcie i zaangażowanie wszystkich uczniów naszej szkoły. Prosimy, aby w każdej klasie znalazła się skarbonka, do której można będzie wrzucać monety aż do końca lutego przyszłego roku. Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc psychologiczną i rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych które nie wychowują się w swojej rodzinie.Każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie organizatora akcji: http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/