SANOK – TROCHĘ HISTORII I ROZRYWKI

Home / Aktualności / SANOK – TROCHĘ HISTORII I ROZRYWKI
Treść wiadomości
----

Kilka dni temu, 25 kwietnia, minęła 654 rocznica potwierdzenia przez króla Kazimierza Wielkiego aktu nadania Sanokowi praw miejskich.

W jednej z ostatnich informacji, umieszczonych na szkolnej stronie internetowej mogliście przeczytać o tym, jakie atrakcje turystyczne znajdziemy w naszym mieście. Teraz udostępniamy Wam porcję historycznych faktów, ciekawostek, łamigłówek i kolorowanek na temat Sanoka. Możecie także przeglądnąć galerię sławnych ludzi związanych z Sanokiem i Ziemią Sanocką.

Zachęcamy do pobrania załączników i wypełnienia czasu ciekawą, edukacyjną zabawą.

O Sanoku na wesoło

Sławni Sanoczanie

Zespół wychowawców świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *