spacer ulicami Sanoka

Home / Aktualności / spacer ulicami Sanoka
Treść wiadomości
----

W ostatni listopadowy dzień uczniowie klasy 8d odbyli przyjemny spacer ulicami Sanoka. Gdy dotarli do centrum, podziwiali piękne dekoracje świąteczne, rozmieszczone na deptaku oraz w rynku. Uwiecznili te chwile na wspólnych zdjęciach, po czym udali się na umówione zajęcia w Biurze Wystaw Artystycznych.
Tym razem dzieła trzech artystów: Andrzeja Frydrycha, Łukasza Huculaka oraz Karola Kędzierskiego pozwoliły ósmoklasistom na rozważania i rozmowy wokół zagadnień związanych z fenomenem obecności. To kluczowe słowo jest tytułem wystawy zorganizowanej w sanockiej placówce BWA. Pogadanka z p. Joanną Szostak- Rogoz- artystką- malarką pozwoliła młodym odbiorcom sztuki „doświadczyć obecności”. Ożywione dyskusje i wymiana wrażeń potwierdzają, że kontakt ze sztuką wyzwala emocje i pomaga uczniom uzewnętrznić się w niestandardowej lekcji kultury.
Kolejne spotkania z kulturą i sztuką pozostają przed zespołem klasowym w najbliższym czasie.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *