Spektakl anglojęzyczny

Home / Aktualności / Spektakl anglojęzyczny

28 listopada uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych obejrzeli w Sanockim Domu Kultury, spektakl w języku angielskim pt.: „Peter Black”. Dla wielu z nich była to pierwsza tego typu okazja, kiedy mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego.

Aktorzy Centrum Teatralnego z Krakowa z pomysłowością i dużą dawką humoru przedstawili historię pewnego Czarnego Piotra, którego los w przeciągu zaledwie kilku godzin pozbawił całego dotychczasowego, wygodnego życia. Wędrując po mieście w poszukiwaniu swojego nowego miejsca na ziemi, spotyka wiele ciekawych i wartościowych osób. Doświadcza zabawnych, ale i pouczających sytuacji, by w końcu znaleźć nowych przyjaciół, zaczynając nowe życie.

Po spektaklu, zgodnie uczniowie i nauczyciele uznali, że bardzo dobrze się bawili, a rozumienie dialogów nie było dla nich problemem, więc chętnie wezmą udział w następnych podobnych wydarzeniach.

Organizatorami wyjścia były nauczycielki języka angielskiego.

Magdalena Pietrow