Spektakl Świat Legend

Home / Aktualności / Spektakl Świat Legend
Treść wiadomości
----

17 stycznia 2019r. uczniowie klasy 4f i 5b wraz z paniami wychowawczyniami Renatą Adamską i Edytą Szewczyk wybrali się do Sanockiego Domu Kultury na spektakl „Świat legend” przygotowany przez Wrocławski Teatr Edukacji „In Art”.

Przedstawienie zaprezentowane zostało w atrakcyjnej formie gry komputerowej, w której pojawiły się cztery legendy polskie i ich bohaterowie: Lech, Czech i Rus, król Popiel, jego przebiegła żona oraz myszy, zbój Madej, czy też poznański hejnalista.

Spektakl ukazał całą magię i niezwykłość teatru poprzez piękną scenografię, kostiumy, muzykę, barwny język i wspaniałą grę aktorów. Dodatkowej, niesamowitej aury dodał przedstawieniu fakt, że twórcy zabierali widza wraz z treścią kolejnej legendy w rzeczywistość różnych form teatralnych: teatru cieni, lalek, masek, kukiełek.
Spektakl „ Świat legend” to niezwykła podróż do krainy teatru, kultury, sztuki i wyobraźni oraz prawdziwa „duchowa uczta” dla młodego widza.

Edyta Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *