Spotkania z ciekawymi ludźmi

Home / Aktualności / Spotkania z ciekawymi ludźmi
Treść wiadomości
----

W ramach spotkań z ciekawymi ludźmi, w kl. 3a odbyły się ciekawe zajęcia. Były to – lekcja przedsiębiorczości na temat „Po co są banki i jak z nich korzystać”, warsztaty plastyczne – wykonywanie kart świątecznych na Boże Narodzenie, twórcze zajęcia na temat „Lecznicza moc ziół”- przygotowanie kremu i peelingu na Dzień Matki, „Żywe lekcje historii w Muzeum Historycznym w Sanoku”.

Podczas niezwykłych i bardzo różnorodnych zajęć uczniowie zobaczyli ciekawe zawody rodziców: bankowca, farmaceuty a z zamiłowania plastyka, archeologa i historyka. Poznali profesjonalistów pełnych pasji zawodowych oraz licznych talentów.

Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie lekcji i zajęć oraz radość uczenia się i tworzenia.

Małgorzata Florek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *