Spotkanie w ramach akcji „Zaszczep się wiedzą”

Home / Aktualności / Spotkanie w ramach akcji „Zaszczep się wiedzą”
Treść wiadomości
----

W dniu 17 lutego 2020r. na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie z Panią higienistką na temat szczepień w ramach akcji „Zaszczep się wiedzą”. Spotkanie przeznaczone było dla dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną.

Uczniowie zapoznali się z bajką pt.; „Przygody dzielnego niedźwiadka Szczepana”, która opowiadała o tym jak działają szczepienia i dlaczego są niezbędne dla zachowania zdrowia od narodzin do starości.

Spotkanie przebiegało w formie rozmowy. Pani higienistka bardzo chętnie odpowiadała na wszystkie pytania zadawane przez dzieci. W ramach podsumowania uczniowie otrzymali tematyczne kolorowanki.

Dziękujemy Pani higienistce za wizytę i za przekazaną nam wiedzę!

Jolanta Kozłowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *