SPOTKANIE Z AUTOREM KSIĄŻEK

Home / Aktualności / SPOTKANIE Z AUTOREM KSIĄŻEK
Treść wiadomości
----

Dnia 24 października 2022r. gościliśmy w naszej szkole poetę – Pana ROMANA KEMPIŃSKIEGO, tworzącegopod artystycznym pseudonimem „Romcio Tomcio”. Znany jest on głównie jako autor wierszowanych opowieści biblijnych oraz zabawnych wierszyków o zwierzętach.
Nasi uczniowie klas I-III z wielką uwagą wysłuchali fragmentów utworów recytowanych przez autora, chętnie zadawali pytania dotyczące jego twórczości i pasji życiowych. Pan Roman zjednał wszystkich swoją otwartością i zaangażowaniem, co było przede wszystkim widać przy wspólnym wykonywaniu krótkiej piosenki z gitarowym akompaniamentem naszego gościa. Ponadto każdy uczestnik spotkania do swojego imienia otrzymał od autora rymowankę ułożoną „ na poczekaniu”.
Po spotkaniu chętni uczniowie mogli zakupić książeczkę z rymowaną dedykacją.
Było to miłe rozpoczęcie kolejnego tygodnia nauki, motywujące do częstszego sięgania po książki oraz zabaw słowami.

Krystyna Stec -Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *