Spotkanie ze sztuką klasy 4a

Home / Aktualności / Spotkanie ze sztuką klasy 4a
Treść wiadomości
----

W czwartek 08.10.2020r. klasa 4a wraz z wychowawcą p. Justyną Chrobak wzięła udział w warsztatach fotograficznych oraz plastycznych w Miejskim Domu Kultury w Sanoku.

Warsztaty plastyczne były  prowadzone przez panią Małgorzatę Biega- Węgrzyn . Uczniowie doskonalili swoją wiedzę na temat pisma prehistorycznego tworząc  w formie rycia przeróżne wzory przedstawiające kontury zwierząt czy  postaci. Techniką linorytu utrwalali różne wzory w  fakturach.

Warsztaty fotograficzne pozwoliły na zdobycie  przez   uczniów  umiejętności  pracy z aparatem fotograficznym wbudowanym w telefonie komórkowym. Utrwalali oni swe portrety  ujęte w różnych kadrach.  Dzięki temu wzbogacili oni wiedzę na temat posługiwania się aparatem cyfrowym wbudowanym w telefonie komórkowym.

Pomimo brzydkiej pogody , humor nikogo z nich nie opuszczał!

Justyna Chrobak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *